Víno a relaxace v Mikulově

Víno a relaxace v Mikulově


K Moravě jednoznačně patří víno a dobré víno teče proudem i v hotelu Galant v Mikulově . Ovšem víno není to jediné, na co vás může toto ubytování nalákat. Kromě vína tu proudem teče také pivo v místním pivovaru.

bublinková lázeň

Lákavé je také hotelové wellness centrum, kde si můžete odpočinout i v soukromí, třeba při romantické chvilce s vaším protějškem. A jak si můžete ve wellness centru zarelaxovat? Můžete se naložit do whirpoolu, který se nachází v takové výšce, že se vám naskytne parádní výhled na samé srdce města Mikulov. A pokud si k pobytu ve vířivce přimyslíte ještě sklenici dobrého vína, pak už k dokonalé relaxační chvilce nic neschází. Uvolnit se také můžete při některé z příjemných masáží nebo se můžete zahřát v sauně.

Pokud je tedy momentálně relaxace a odpočinek to, po čem už dlouho toužíte a potřebujete vypnout, pak je návštěva Mikulova tím nejlepším řešení pro vás.

NA MORAVU S PARTNEREM NEBO PŘÁTELI

Ať už s sebou na pobyt vezmete kohokoliv, budete si moci užít a naplno vychutnat příjemně strávené chvilky, ať už u sklenice vína nebo piva, wellness aktivitami nebo poznáváním okolí Mikulova.
bílé a červené víno

Nechybí samozřejmě ani výtečná restaurace, díky které budete mít zajištěnou možnost občerstvení.

Navíc má hotel skvělou polohu, takže budete mít na dosah spoustu zajímavých výletních cílů, které stojí za to navštívit.

Změna prostředí a odpočinkové aktivity vám prospějí

Přepínáte se, berete si toho na sebe moc a jste proto unavení a vyčerpaní? Změňte alespoň na pár dní prostředí, neřešte práci, starosti a povinnosti a jen si užívejte klidu a vašich oblíbených aktivit. Vyrazte za poznáním krás Moravy v kterémkoliv ročním období a přijeďte si odpočinout, načerpat novou energii. Hotel Galant je ideálním místem k odpočinkové i aktivní dovolené, kterou si budete moci naplno užít.

Previous post Barva nábytku
Next post Shatavari