Ženy

Dnešní téma je na téma, ženy. Co by Vás napadlo pod tímto tématem? Obyčejný ženy s normálním životem. Žena jako každá druhá na tomto světě. Jenomže je tomu tak? Není. Každá žena z nás je výjimečná. Ano, myslím tím všechny ženy na celém světě! Nechci si nic namlouvat, ale myslím tím i sebe.

Každá žena si prošla svou cestou, svým příběhem. A jaké například? Mám tu více žen a více různých příběhů. Udělejte si kávu, čaj a pohodlně se posaďte a přečtěte si různé ženy s příběhem.

Jedna žena se jmenovala Eva, byla týraná od jejího ex manžela. Byla mlácená kvůli špinavému nádobí. Po těle měla značné modřiny, které nešli rychle zahojit ani moc zakrýt hnědou mastičkou. Proč to někde nenahlásila? Protože se bála, že ji zase někdo ublíží. Na svém těle nesla fleky jako jsou na zeměkouli. Cítila se podceňovaná a slabá. Nevěřila si, že je v něčem dobrá. Jenomže víte, co skrývala za těmi modřinami na obličeji? Krásnou tvář a tím, jak nemluvila a byla zakřiknutá, skrývala svůj překrásný hlas.

pregnant-gc3b40bb24_1920Další žena se jmenovala Josefína, její život byl poznačen zákeřnou nemocí. Rakovina. Kvůli rakovině přišla o vlasy a také musela přijít o kus obličeje, takže ho nemá kulatý či oválný jako má každá druhá žena na tomto světě. Sice má jednu stranu oválnou či kulatou a druhou stranu propadlou. Ale víte co? Tato žena se několik let léčila, snažila se bojovat, aby tu byla pro své blízké. Tato žena mi přijde dostatečné silná, když musela snášet posměchy na její osobnost, ale nikdo neví, čím si prošla.

Poslední žena se jmenovala Ester, čím si prošla? Říkáte si. V 18 letech potkala jednoho kluka do kterého se zamilovala. Byli spolu rok, než se stalo to, co se stává. Otěhotněla. A o co v tomhle příběhu jde? Než otěhotněla vážila 65 kg, ale před porodem přibrala o 25 kg více. Měla okolo sebe na těle čáry, které se jmenovali strie. Partner jí opustil kvůli kilům na víc a že se přestala o sebe starat, když měla svou dceru už na světě.  Zůstala sama se svou dcerou a musela se postarat o to, aby uživila sebe a svou dceru. A dokázala to? Ano, DOKÁZALA! Protože je to žena jako každá z nás.

woman-gcea071f1d_1920

Pokud tohle čte nějaká žena. Řekněte si, že jste ta nejsilnější žena na tomto světě. Věřte si a pomáhejme si mezi námi ženami.

Když někdo uráží ženy, měli by si nejdříve vyslechnout jejich příběh.  A pochopit, že každá žena na tomto světě je KRÁSNÁ, CHYTRÁ, STATEČNÁ a hlavně SILNÁ.