Zprovozněte úsporné světelné zdroje

Zprovozněte úsporné světelné zdroje


Takže za tmy k Vám do hospůdky musí hosté vstupovat za světla vlastních baterek? A když se jim náhodou stane, že baterku zapomenou, nebo nebudou vědět, že nad vchodem světlo nesvítí, potom se opravdu může stát, že zakopnou o schod a následky mohou být ledajaké. A Vy si neumíte poradit? Vy neznáte led halogen, který je nejen úsporný, ale osvítí požadovanou plochu dokonale?
Není na tom nic složitého.

kancelářská lampa

Víte, jak jednoduše byste se vyhnul potenciálním potížím s úrazy Vašich hostů na Vašem neosvětleném pozemku před hospůdkou? Když zprovozníteled halogen nad vstupem do hospůdky, získáte pocit klidu, že se Vaši hosté nezmrzačí dřív, než si stačí objednat a vypít své dva tři kousky! Je to tak jednoduché.
Změňte současnost na úspornější budoucnost.

Do této chvíle svítíte obyčejnou žárovkou, kterou nemáte ani připojenou na spínací hodiny? Víte, kolik peněz denně prosvítíte? Učiňte opatření, které sníží výdaje, ale zároveň umožní kvalitní osvětlení.

stolní lampička

S led halogenem takových změn dozajista docílíte.
A nechat svítit led halogen po celou dobu otevírací doby? Takový nesmysl! Znáte přece spínací hodiny, ne? Nastavte si čidlo na pohyb a led halogen se rozsvítí, kdykoliv se u vstupu do hospůdky objeví host.

Ano, můžete namítat, že zafouká prudší vítr a hned se rozsvítí světlo. Nebo proběhne kočka, nebo jiné zvíře, a hned bude světlo. Ale na druhou stranu, kolikrát se tak během provozní doby stane? Kolik koček, nebo psů se bude zdržovat u vstupu do hospůdky?

malá restaurace

Věřte, že se pořád vyplatí úsporný led halogen zapojit do Vašich představ o spotřebě elektrické energie. Promyslete si, zda se vyplatí obyčejná žárovka, kterou budete zhasínat, abyste nepropálili spoustu elektrické energie, a navíc riskujete zbytečné úrazy hostů, nebo led halogen připojený na spínací hodiny, který je navíc úsporným světelným zdrojem.

Nakonec zjistíte, že se Vám úsporné LED halogeny budou hodit i k osvětlení jednotlivých stolů, nebo samotného pultu. Však výhody takového osvětlení můžete prožít na vlastní kůži.

Previous post Dopravní značení a jeho důležitost
Next post SEO optimalizace na té nejvyšší úrovni