Jakou podobu může mít kryt na mobil Huawei P30 Lite

Jakou podobu může mít kryt na mobil Huawei P30 Lite

Obaly a ochranné kryty na mobilní telefony se vyrábí již déle, než třicet let. Za tu dobu prošly zajímavým vývojem a dnes mezi nimi hrají prim flipová neboli knížková pouzdra. Bude se dobře držet v ruce jako kapesní diář – s flipovým krytem na Huawei P30 Lite si budete připadat, jako když máte v ruce kapesní diář. Ten býval dříve součástí dámských kabelek a pánských kufříků či tašek docela běžně, lidé si do nich zaznamenávali důležité události, a tak když jej nahradíme mobilem s krytem v této podobě, půjde o jakousi návaznost této mnohaleté tradice.

focení s mobilem

Není toxický – toxicita některých plastů je známa, např. v souvislosti s ftaláty a dalšími látkami, které způsobují alergie, podráždění pokožky, ekzémy atd. Mnoho lidí také upřednostňuje přírodní materiály před syntetickými, ovšem v některých případech udělají výjimku, kupříkladu u zdravotních matrací. Ty se vyrábí z polyuretanu a ze stejného materiálu vznikají i flipová pouzdra na mobily a tablety. Polyuretan se v těchto výrobcích osvědčil za dobu několika desítek let.

dívka s mobilem

Vyberte si barvu – barvy se z našeho života vytrácí a to není dobře. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a soustředit se např. na nabízené černé či šedé notebooky, televizory, monitory, klávesnice a dokonce i sedací soupravy a křesla. Příliš mnoho černé, šedé a dalších tmavých odstínů barev však přispívá k depresím a špatné náladě a má neblahý vliv i na náš imunitní systém. Dejte raději přednost pastelovým tónům polyuretanových pouzder, vyrábí se jich celá řada.

Vydejte se s ním na společenskou událost – nemusíte schovávat mobil v kapse, jestliže jej budete mít v ruce nebo na stole i při slavnostní příležitosti a bude uzavřený ve flipovém pouzdru. Tehdy bude vypadat velmi nenásilně, nerušivě a přirozeně. Můžete se s ním vydat i na svatební obřad, samozřejmě bude vhodné mobil ztišit, abyste nerušili okolí např. hlasitým vyzváněním.

Previous post Kdy je nutná u telefonu Samsung Galaxy Note 8 výměna displeje
Next post Nepodceňujte zubní péči