Podzimní dekorace

Podzimní dekorace

Podzimní počasí je tady a s ním i podzimní barvy. Stromy se barví do oranžova, hněda a červena. Vytvořte si takové dekorace, které budou ladit s podzimem, podzimními barvami a rozzařte si váš domov. Bude vám k tomu stačit pár věcí, které koupíte v papírnictví a které seberete v přírodě.

Věnec na dveře

Věnec na dveře by měl být na každé roční období jiné. Ty podzimní můžete vytvořit jednoduše ze základního věnce (proutěný nebo slaměný), kousku přírodní stuhy, barevného listí, kaštanů, sušených květů, nebo třeba šípků. K zdobení věnců se také velice hodí přírodní či barvená juta, která může sloužit jako podklad, nebo dekorovat věnec mašlí. Využít můžete v podstatě jakýkoli přírodní materiál v oranžové, červené, zelené nebo hnědé barvě. Dekorace jednoduše nalepte tavnou pistolí na kulatý základ a upevněte ke dveřím.

podzimní plody

Květiny do vázy

Květiny ve váze vám udělají radost a pokud nechcete trápit ty čerstvé, které se velice brzy zničí, pak se nebojte vybrat si kvalitní sušené květiny, které umístíte do vázy. Opět se můžete držet podzimních barev. Pokud nemáte rádi sušené květiny a přesto nechcete květiny živé, pak můžete zvolit i květiny umělé, které můžou taky vypadat skvěle, chce to jen vybrat si kvalitní materiál.

Další dekorace

Využít můžete také třeba oranžových dýní, které se během podzimu objevují úplně všude. S dětmi můžete dýni vydlabat a dát do ní světýlko, které můžete každý večer rozsvítit. Jedná se sice o americký zvyk ale i u nás poměrně rychle zdomácněl. Nebojte se také exteriér vašeho domu ozdobit okrasnými drobnými dýněmi, které mají mnoho barevných odstínů a váš domov krásně rozzáří.

list

Pokud máte rádi podzim a chcete si jej parádně užít, využijte toho, co vám nabízí příroda. Krásně barevné listí, dýně, oranžové lucerničky, nebo třeba šípky vám poslouží coby krásná dekorace, která vás navíc nebude vůbec nic stát.

Previous post Co dát do bytu
Next post Relax u moře