Móda a náš pohled na ni

Móda a náš pohled na ni

Módou se rozumí outfit, který je momentálně na trhu trendy. Lidi se začleňují do skupiny, kdy se v danou dobu oblékají do toho, co je právě teď IN. Samozřejmě se neliší jen tím, že jsou to nové modely stávající kolekce, ale i ročním obdobím, kde se střídají barevné tóny oblečení. Musíme si ale uvědomit, že móda nezůstává stále stejná a po určitém čase, kdy je daná MÓDA rozšířená se mění. V tuto chvíli přichází na trh nové outfity, které se dostanou na první příčku před ty předcházející.

Modelky na přehlídkovém molu

DRŽÍME KROK S MÓDOU NEBO SI JEDEME TO SVOJE?

Nejspíš to není dáno věkem žen a mužů. Někdo si na módní trendy potrpí, jiní zase ne. Ten kdo se z celého srdce věnuje módní sféře a je to jeho ikonou, pak si nenechá ujít nové outfity, kterými je fascinován. Každému dělá radost nový kousek, kterým obohatí svůj šatník. Jsou lidí, kterým právě MÓDA nic neříká a drží se toho svého, co rád nosí. Nemusejí se neustále ohlížet právě za tím, co je momentálně v kurzu, co se nosí a nenosí. Prostě mají svůj styl. kterého se drží. Právě i styl oblékání člověka s tím hluboce souvisí. Každého nemusí okouzlit právě to, co je nejžhavějším modelem. Mohou pro nás znamenat, že to jsou nepochopitelné módní výstřelky, které bychom na sebe nikdy neoblékli.

 

KDO DRŽÍ KROK S MÓDOU?

Najdou se mezi námi jedinci, co se módou drží a nescházejí s cesty. Ale mezi osoby, které se řídí tím, co je právě in jsou převážně celebrity, které se ukazují na veřejnosti neustále. Nedá se říci, že jim občas nějaký ten kousek nekazí image a jejich popularitu, co se týká módní policie. Občas vidíme opravdu odvážné a nebo naopak katastrofální outfity. No, pro ně to naopak může být kousek, ten nejlepší.

Oblečení uložené ve skříni

MÓDA NENÍ JEN OBLEČENÍ

Za to, co je módní můžeme považovat veškeré doplňky, které nosíme spolu s oblečením. Jeden rok je velkým hitem klobouk, pak ho střídá vytahaná čepice. Kabelky se také obměňují, nevidíte jednu a tu samou. Model kabelky, který byl žádaný před půl rokem, může být v tuto dobu out. Tak je to s boty.

K závěru musíme říct, že všichni se módních trendů které právě frčí nedržíme. Jak oblečení tak doplňky vybíráme podle toho, jaký máme styl a ne podle toho co je právě na scéně. Pokud jsme sami sebou, držíme se toho svého stylu, jak je našim zvykem. Bez ohledu na ostatní se řídíme tím, co rádi nosíme.

Zábavní muži v barevných ponožkách

Pokud Vás i tak trápí myšlenka, zda se neoblékáte nějakým nevhodným způsobem, netrapte se tím. Ti ostatní, co Váš outfit odsuzují možná nemají ten stejný vkus. Důležité je, aby se každý cítil dobře v tom, co mu vyhovuje. Jak by to asi vypadalo, kdybychom se všichni oblékali podle kolekce, která je právě v teď v kurzu? Nejsme stejní, nemáme stejný styl, tak proč se oblékat tak, jak nám někdo určí, co je právě na vrcholu? Ten kdo chce být módní ať se drží tabulky, co je in a co ne. My ostatní pojedeme podle svého vkusu, který se nám líbí.

Previous post Hranice sportu
Next post Počítač bychom neměli postrádat