Svůj šatník je potřeba změnit

Svůj šatník je potřeba změnit


Móda je pro každého člověka velice různorodá. Určitě jste někdy zkoušeli se obléknout trošku jinak. Pokud jsou lidé na vás prostě zvyklí, že máte ten svůj styl, je potřeba ho opravdu vyměnit. Já jsem opravdu tuhle vyzkoušela, protože já jsem spíš takový sportovní typ. Mám strašně ráda teplákové mikiny, mám ráda kšiltovky, ale nakonec jsem si řekla, že prostě něco změním na sobě a že už nechci být tak sportovní a chci se trošku změnit, protože i ti lidé si toho opravdu všimnou. Já jsem tohle tedy zažila, protože jsem opravdu ze sportovního oblečení vlezla na oblečení elegantní, které mě dočista změnilo a já sama jsem byla k nepoznání.

Žena

Protože opravdu ze sportovního oblečení přejít na oblečení elegantní, je opravdu hodně velký skok, protože najednou už nejste sportovní, ale vypadáte úplně jako nějaká úřednice, nějaká manažerka. Protože opravdu vás tohle náramně změní. Věřte mi, že lidé ze mě opravdu byli velice dojatí a vůbec mě ani pomalu nepoznali, protože byli zvyklí na to samé dokola, že jsem taková sportovní. Pokud jste tohle ještě nikdy nevyzkoušeli, tak to vyzkoušejte, i kdybyste to udělali prostě ze srandy, protože věřte, že najednou budete k nepoznání a lidé si budou opravdu říkat, co se s vámi stalo.

Žena

Kde je ta paní, která už prostě není ta sportovní, ale je ta elegantní. A věřte mi, že opravdu na ty lidi uděláte takový zvláštní dojem. A věřte, že nakonec, když ten šatník obměníte a nebudete chodit pořád v tom sportovním, jako já, tak věřte, že opravdu z vás lidé budou udiveni. A věřte mi, že nakonec ten šatník budete měnit jako já, protože jsem se rozhodla udělat naprostou změnu. Rozhodně taková změna mě strašně potěšila a jsem ráda, že jsem to udělala, protože popravdě teď svůj šatník měním a jsem za to ráda a opravdu se cítím strašně dobře, a konečně už ani nejsem zvyklá nosit pořád to sportovní.

Previous post Vždy existuje cesta ven
Next post Kdo nemá auto, nemusí být zoufalý