Muži mají rádi technické dárky

Muži mají rádi technické dárky

Nejlépe se vybírají dárky pro muže, kteří mají svého koníčka. Který vyplňuje jejich volný čas. Dobře zvolené technické vychytávky jim udělají největší radost. Chytré dárky pro všechny milovníky přírody jsou nejvíce preferované. Outdoorová kamera patří nejvítanější. Pomocí které lze pořizovat dokumenty i z náročných výprav ve vysokých horách. Ale v nabídce jsou nabízeny i vodotěsné modely, které lze použít při potápění až do hloubky deseti metrů. Navíc má tři noční režimy a možnost uzamknout horizont. Pro lepší kvalitu snímku. Dva dárky v jednom je možné pořídit všem mužům, kteří rádi vyrážejí na delší výpravy.

Technické vychytávky pro muže

Ať už rychlou chůzí či během. Sluneční brýle spojené přes Bluetooth se sluchátky. Se zabudovanými reproduktory. Pro muže, kteří by brýle nevyužili, jsou dobrou variantou sluchátka, ve tvaru malých pecek, vkládajících se přímo do uší. Nejenže jsou bezdrátová, ale odolná jak vodě, tak prachu. Tento nenápadný typ sluchátek je vhodný i při tréninku v tělocvičně. Jejich výdrž je až třicet hodin, při ztlumeném hluku ještě o polovinu delší. Pro milovníky fotografování je malý skládací dron velkým pomocníkem při pořizování nevšedních záběrů. Z míst, které klasickým fotoaparátem pořídit nelze. A to z výšky. Drony je možné ovládat buď pomocí mobilního telefonu, gestem či připojeného ovladače. Kamera s tříosým stabilizátorem je zárukou kvalitních snímků. Aktivita tohoto technického pomocníka je po jeho nabití až půlhodinová. Během které lze na výpravě pořídit spoustu nevšedních záběrů.

Chytré hodinky

Velkou radost lze udělat všem mužům, kteří rádi sportují, chytrými hodinkami. Které přesně zaznamenávají všechny potřebné údaje. Nejen počet kroků či délku uběhnuté vzdálenosti. Ale naměří i tepovou frekvenci. Na výběr je mnoho typů hodinek, které splňují přesně potřebnou službu. Ať už u různých sportovních činnostech. Plavání, míčových hrách, bruslení, lyžování. Jsou vyhledávané i všemi, kteří rádi vyrážejí na delší výpravy do přírody. V hodinkách pro tyto turisty je i GPS, kompas, monitoring spánku. A pokud je potřebný, dokonce i oxymetr. Dokonce je možné na těchto hodinkách přijímat i notifikovat sms zprávy. 

Previous post Mobil pro syna
Next post Já a láska