Já a láska

Já a láska

Jsem už hodně dlouho sama, ale ani nevíte, jak moc toužím po lásce. A opravdu bych si přála nějakého muže, pro kterého bych byla opravdu jediná na světě. Protože mám totiž opravdu plno špatných zkušeností, kdy mi muž říkal, že jsem pouze jenom já jeho jediná milovaná žena. Jaké lživé hloupé kecy! A asi po třech měsících se ukázalo, že tohle tvrzení přítel říkal dalším dvěma ženám. Takže si jistě dokážete představit, jak jsem z toho všeho byla velmi nešťastná a smutná. Já jsem opravdu takový typ ženy, co má rádo ještě gentlemanství. A jsem asi možná zastaralá, jinak si to vysvětlit nedokážu. A toužím po opravdové kvalitní lásce, o něčem jiném ani nesním. A proto, když jsem si našla loni přítele, tak jsem si myslela, že to bude už navěky. Protože je mi přes třicet let, takže už nějaké úlety o lásce nechci ani slyšet, nechci je ani znát.

Šikovný muž je výhra.

A to jsem příteli rovnou řekla na rovinu, že toužím po lásce, a ne po ničem jiném. On mi řekl, že to je dobrý muž, že mi dá za pravdu, protože on to taky tak cítí. Takže jsem byla v sedmém nebi a opravdu jsem si ho nemohla vynachválit. Že bych konečně našla už svého osudového muže? Jenom že muži jsou prostě jenom muži. Víte, co mám jistě na mysli.

Už dlouho toužím po lásce.

A po nějaké době, co jsme spolu randili jsem si zjistila, že má ještě další dvě ženy. Byla jsem v šoku a nevěděla jsem, co mám dělat. Brečet nebo se smát? Nebavilo mě to a já jsem si řekla, že mám asi smůlu vepsanou v osudu. Samozřejmě, že jsem se psychicky zhroutila a brečela jsem. A asi tři měsíce jsem byla úplně nepoužitelná. Takže od té doby si už dávám na muže opravdu velký pozor. A vy taky toužíte po pěkné a romantické lásce nebo vás spíše zajímají jenom úlety na jednu noc? Pro mě už úlet nejsou, ale taky se vám přiznám, že před lety jsem je taky milovala a užívala jsem si to.  Ale člověk se mění. 

Previous post Muži mají rádi technické dárky
Next post Měl by uživatel rozumět technologii, kterou používá?