Odhalte svůj vlastní styl! Navrhněte si oblečení podle sebe.

Odhalte svůj vlastní styl! Navrhněte si oblečení podle sebe.


Máte vlastní styl, který byste chtěli nechat vyniknout? Navrhněte si vlastní tričko nebo mikinu a můžete všem ukázat, co se vám líbí. Jaký potisk si vyberete?

Odhalte svůj vlastní styl! Navrhněte si oblečení podle sebe.

Občas chceme všichni něčím překvapit, zaujmout a vyjádřit svůj vlastní názor. Ten lze vyjádřit i jinak, než slovy. Tím, jak se oblékáme, co nosíme, nám dává možnost se vyjádřit a všem ukázat, co se nám líbí nebo naopak nelíbí. Ještě vás nenapadlo navrhnout si vlastní oblečení? Tak to zkuste, možná se vám to zalíbí. Oblékněte si na sebe něco, co nikdo jiný nenosí, a buďte originální.

pexels-photo-4066293

Vystupte z řady

Oblečení s vlastním potiskem můžete nosit při jakékoliv příležitosti, hodí se na denní běžné nošení, do práce i pro volnočasové aktivity. Můžete si nechat udělat vlastní trička s originálním nápisem nebo obrázkem třeba pro celou rodinu a pak vyrazit na výlet či dovolenou, hodí se pro skupiny i jednotlivce a také pro firmy a její zaměstnance či partnery. Originální oblečení, které si sami navrhnete, budete nosit zaručeně jen vy a nikdo jiný. Pokud vás už nebaví nosit to, co mají i všichni ostatní, vystupte z řady a oblékněte si něco podle své vlastní fantazie. A každý přece ví, že ve fantazii se meze nekladou.

pexels-photo-1835926

Trochu jiný nákup

Oblečení můžete mít nejen se svým vlastním navrhnutým potiskem nebo obrázkem, vybrat si můžete i jeho barvu a samozřejmě velikost. Nakupování oblečení ale může být mnohem větší zábava, když nebudete jen vybírat, ale budete si ho také vymýšlet. Máte názor třeba na aktuální politickou situaci nebo na situaci v naší republice, chtěli byste někomu vyjádřit podporu, někomu poděkovat nebo jen toužíte po vtipném a trefném obrázku či nápisu na oblečení? Mít můžete mít cokoliv, co vás napadne. A když půjdete po ulici, určitě zaujmete, navíc nikoho jiného v ničem podobném nepotkáte. Skvělý nápad třeba i na dovolenou s rodinou nebo přáteli. A radost stejně tak můžete udělat i dětem.

Vlastní potisk můžete mít jen na obyčejném tričku ale například také na mikině. Ať už sami nebo v týmu, nikdo vás už nepřehlédne!

Previous post Absint: Nápoj obestřený dohady o psychotropních účincích
Next post Best body massage can be found in Prague