Sedací vak pro malého fotbalistu

Sedací vak pro malého fotbalistu

O sedacích pytlích a vacích se toho napsalo mnoho a většinou šlo o vyzdvihování jejich vlastností, s nimiž stále úspěšně konkurují na trhu nábytku a bytových doplňků. První vaky se začaly sériově vyrábět ve světě již téměř před půl stoletím a jsou z té doby k vidění i ve filmu „Le Distrait“ (Roztržitý) se slavným francouzským protagonistou v hlavní roli Pierre Richardem.

sedací vaky na pláži

Za tu dobu prošly vaky dlouhým technickým vývojem a dnes o nich můžeme říci, že největší úspěch sklízí díky polystyrenovým kuličkám EPS a zejména nylonovým potahům. Kuličky o stejném průměru a tvrdosti umožňují perfektní adaptaci na vytvarování sedací plochy dle lidského těla a spolu s nylonovým vláknem na povrchu zajišťují stabilitu, pevnost výrobku a potřebný komfort.

Vak může mít mnoho podob

Víte, že sedací vaky se vyrábí s různými motivy a mohou připomínat ovoce (hrušky), zvířátka (králíka, myšku) anebo fotbalový míč? Výrobky pro děti jako dělané, které jim vyzdobí pokoj a zároveň poslouží jako praktický pomocník. Máte-li doma malého fotbalistu, máte perfektní příležitost pořídit mu posezení stylové, co jej určitě zaujme. Ostatně, fotbalové míče jsou vděčným tématem pro mnoho různých druhů výrobků spotřebního zboží, např. ledvinky, batůžky, čepice nebo boty.

malý fotbalista

Nechte si vak podepsat

Sedací vak fotbalový míč si můžete nechat podepsat na nějaké autogramiádě oblíbeného fotbalového klubu, fotbalistů, kteří se zúčastnili Mistrovství Evropy, anebo fotbalových veteránů, pamětníků slavného Eura 96, které je dosud největším českým fotbalovým úspěchem od doby rozdělení Československa na dva samostatné státy.

Před odjezdem na autogramiádu vak jednoduše vyprázdníte, sbalíte pouze potah a při podpisu namísto trička nebo záznamového bloku ohromíte slavné fotbalisty svým originálním přístupem. Možná, že v ten den budete nejslavnější hvězdou celé autogramiády.

Previous post Vážně by člověk neměl odmítat peníze?
Next post Darujte ženě například víno