Darujte ženě například víno

Darujte ženě například víno

Jak zní známé přísloví? Šťastná žena, šťastný život? Pokud tomu tak opravdu je, věříme, že pokud jste se s vaší drahou polovičkou pohádal a nevíte, jak z trýznivé situace ven, jedná se opravdu o špatnou situaci. Nicméně právě proto jsme tu my a právě proto čtete tento článek! Poradíme vám hned několik osvědčených rad, díky kterým si udobříte zkrátka kteroukoliv ženu na planetě – a je úplně jedno, zda se jedná o mladou dívku pár let po pubertě, nebo o ženu ostřílenou časem. Zkrátka, čtěte dál a neprohloupíte!

žena a víno

První možností, je darovat víno. Víno je nestárnoucí a vděčná klasika. Je zde celá škála možností, jaké můžete vybrat. Navíc můžete koupit víno za pár korun, nebo do něj investovat tisíce. Záleží úplně na vás, kolik jste ochotni utratit a co byste rádi darovali. Vína jsou lahvová a sudová. Za nás stáčená vína nejsou příliš vhodným darem. Často jsou stáčena do plastových lahví a to zkrátka nevypadá moc vábně. Pokud tedy můžeme radit, volte určitě vína v lahvi. Výbornou variantou je i darovat set dvou, tří nebo čtyř lahví. Za nás je nejlepším vínem pro ženy cabernet sauvignon, nicméně pokud nevíte, jaké víno má vaše obdarovaná polovička ráda, volte raději zlatý střed – polosuché bílé. Druhou láhev pak suššího červeného a věřte nám, že neprohloupíte. Víno si pak žena může rozdělat kdykoliv si bude chtít udělat hezký večer, nebo si můžete udělat romantiku ve dvou.

bílé víno

Kromě vína existují i další velmi oblíbené dary. Jedním z nich je například poukázka na masáže. Ženy rády odpočívají a rády jsou opečovávané. Určitě tak neprohloupíte. Masáž po náročném dni v práci ocení jistě každá žena i dívka.

Výbornou variantou je poukázka na kosmetiku, nebo ke kadeřnici. Pravděpodobně nějakou z těchto služeb vaše dáma navštěvuje pravidelně, tak si u ní alespoň šplhnete a ona bude vypadat krásná a upravená.

Previous post Sedací vak pro malého fotbalistu
Next post Mzda nemusí být každému jasná