Kdo si hraje, prý nezlobí, u dospělých to platí trojnásob!

Kdo si hraje, prý nezlobí, u dospělých to platí trojnásob!

Krásný a pohodový večer si každý z nás představuje trochu jinak o tom nelze diskutovat! Avšak někdy se stane, že nám naše příjemné večery zevšední a je potřeba je trochu oživit, tedy obměnit za něco, co nás i pobaví, rozveselí zkrátka nás to bude bavit.

Jak se to říká, kdo si hraje nezlobí? Teď není řeč o hraní her v mobilním telefonu! Vracíme se zpátky v čase! V dřívějších dobách bylo naprosto běžné, že se lidé scházeli buďto v hospodách či doma na karty, kanastu, šachy a jiné stolní hry! Zdá se vám to jako velké retro, ale má to něco do sebe. Vzhledem k nedávné a pravděpodobně pokračující pandemii, tolik možností nemáme, co se týče tedy scházení se v hospodách. Když už tedy narážíme na pandemii, tak myslete i na své zdraví, máte-li strach z možné nákazy, tak není problém hrát takové hry pouze se svými blízkými.

koukání na televizi

V současné době se může zdát, že na takové hry v uvozovkách není čas, nálada ani chuť, protože co si budeme doba není pro nikoho z nás snadná. Avšak jednou za čas, bychom měli takovou aktivitu uspořádat, nejen že si tím procvičíme mysl, ale hraní těchto her i sbližuje. Pokud naši přátelé zrovna nemají čas, můžete si zahrát třeba i jen s vaši milovanou polovičkou, ale čím více lidí, tím větší legrace!

hrací karty

Ve velkých obchodech jsou dokonce věnované obří oddělení společenských her pro dospělé! Takže na výběr toho je opravdu spousty! Klasika je klasika, takže je libo třeba takové prší? Nejste-li zastáncem karetních her, pak se vám dozajista budou líbit kvízové hry. Rádi byste si zahráli se svými přáteli, ale ty raději koukají na různé soutěže v televizi? Tak i tady je hned několik řešení, protože jakoukoliv soutěž uvidíte v televizi, tak jí na tisíc procent najdete i ve společenské verzi na doma, takže ani vaši blízcí odpůrci společenských her neodolají!

Přejeme Vám mnoho krásných večerů s vašimi blízkými i v této nelehké době!

Previous post Mobil – nepostradatelný pomocník?
Next post Jak skončí svůj „život“ naše Slunce?