Nejlepší hry pro amatéry na PS4

Nejlepší hry pro amatéry na PS4

Chcete začít hrát na PS4, jste začátečník, nikdy jste nehráli a nejste moc zkušení? Pokud nevíte, co si zahrát a jak, nemáte přehled o tom, jaká hra je dobrá a stojí za to, tento článek je přesně pro vás, protože my jsme tu od toho, abychom vám poradili ty nejlepší hry, které jsou pro začátečníky tak akorát a budou vás i zároveň bavit. Nejlepší pro začátečníky na PS4 jsou hry, které nemají moc složitý příběh a nemusíte u toho myslet moc logicky. Také jsou nejlepší hry, které celkově nejsou tolik obtížné. Jako fajn hry pro začátečníky by se daly považovat i hry, které nemají příběh, tudíž nejsou tak obtížné na hraní. Jedná se třeba o hry pro dva, jako je například Tekken, kde jsou proti sobě dvě postavy a bojují spolu. Tato hra nemá žádný příběh a je na ovládání jednoduchá. Jen si musíte zapamatovat kombinace, abyste třeba vyhráli. Další jednoduchá hra je FIFA, jakýkoliv rok, protože tam jen hrajete fotbal za svůj tým a nemusíte moc logicky uvažovat. 

GTA V

Pokud ale chcete rovnou hry, kde máte příběh, určitě jednoduchou hrou je GTA V, kde máte vlastně tři postavy, které se vám postupně do příběhu doplňují a navzájem se znají. Děláte různé krádeže a vše máte napsáno. Jediné co, tak musíte alespoň trošku umět anglicky, protože je celá hra v angličtině, ale dají se dát do hry titulky. Je tam jen pár úkolů, které jsou složitější, jinak postupně se učíte různé triky a v pohodě to zvládáte. Pokud chcete trochu freestyle, můžete s postavami chodit po městě a jen tak si užívat života. Musíte si ale nějakou tou loupeží občas vydělat peníze. 

PS4

Další velmi dobrou hrou, kterou každý zná, je Zaklínač III: Divoký hon, pokud jste fanouškem seriálu nebo knihy, bude vás bavit i tato hra. Plníte úkoly jako Zaklínač, zabíjíte příšery a občas i nějaké ty lidi. Plníte zakázky a hlavně se snažíte hlídat Ciri. Tato hra není náročná a má velmi dobrý příběh, navíc si ježdění na koni v krajině opravdu užijete. Příjemné hraní! 

Previous post Jak skončí svůj „život“ naše Slunce?
Next post Kdyby nebyly mobily